Главная » 2010 » Июль » 27
Сьогодні виповнюється рівно 30 років, як наш земляк, заслужений майстер спорту СРСР плавець Олександр Сидоренко переміг на Олімпійських іграх тисяча дев"ятсот вісімдесятого року у Москві. Представник - тоді ще міста Жданов - став кращим у фінальному запливі на чотириста метрів комплексним плаванням.
Олександр Сидоренко згадує, що Олімпійські ігри у Москві майже не бачив. Команда радянських плавців на протязі Ігор наполегливо тренувалася, а змагання Олімпіади дивилася по телебаченню: "Единственное, я участвовал в открытии, как и вся команда. Не дали нам посмотреть закрытие, только на игру водного поло с югославами пошли с флагами, шампанским."
У олімпійському басейні Москви Олександр Сидоренко виступав на одній дистанції- чотириста метрів комплексним плаванням. Двадцять сьомого липня тисяча дев"ятсот вісімдесятого року вранці відбувся попередній щаплив, а ввечері-фінальний. У ньому взяли участь два представника СРСР, крім Сидоренка ще і Сергій Фесенко, а також два угорця, два ... Читать дальше »
Добавил: Portokali | Дата: 27.07.2010

Команда Судноремонтник виграла заключний матч першого кола першості Донецької області. На стадіоні Азовсталь футболісти маріупольського судноремонтного заводу з рахунком 2:1 перемогли ФК Краматорськ. Зігравши 14 матчів, Судноремонтник на 4 очки випереджає найближчого переслідувача у турнірній таблиці.

18 - 19 вересня відбудеться восьмий традиційний міжнародний турнір з баскетболу - Кубок Азовмашу. У змаганнях цього року планується участь чотирьох клубів. Це минулорічний переможець турніру БК Тріумф з російського міста Люберці, чемпіон та володар Кубка Білорусі БК "Мінськ- дві тисячі шість", а також учасник Кубка Виклику БК Київ та семиразовий чемпіон України, учасник Кубка Європи БК Азовмаш.