Главная » 2010 » Июль » 21 » Жіночий футбол
Жіночий футбол
15:37
В другому півфінальному матчі розіграша Кубка України з футболу серед жіночих команд Іллічівка на стадіоні Азовець поступилася харківській команді Житлобуд-один з рахунком два:три. За результатом двоматчевого протистояння у фінал змагань вийшли харківські футболістки. Фіналіст розіграшу Кубка України визначався за результатами двох матчів. У першому з них тиждень тому Іллічівка на виїзді з великим рахунком програла харківському Житолбуду- нуль:п"ять. Отже шансів пройти далі у маріупольських дівчат було небагато. Але вони налаштувалися дати бій фавориту цього протистояння. Куценко - тренер: "Харьков нам дома набил и приехал расслабленно, в день игры, когда и ходить- то тяжело. Они приехали не настроеными."
Початок зустрічі на стадіоні Азовець видався вдалим для господарок поля. Вже на другшій хвилині поєдинку Ірина Лапатанова забили перший гол у ворота харків"янок- один:нуль. Але досвідчені футболістки Житлобуда, серед яких немало гравців національної збірної команди України, не знітилися і зрівняли результат- це зробила Ганна Мозольська. Невдовзі вона забили і другий гол. А у відповідь результативний удар знову виконала Лапатанова. На перерву команди пішли за нічийним рахунком.
Куценко - тренер: "2:2, забили быстрый гол, была такая установка. И сразу же пропустили. Было много моментов, но вновь подвела реализация."
У другій половині гри харків"янка Ганна Татаринова забили переможний для Житлобуда гол. Три:два на користь харківської команди, яка і виступить у фіналі розіграшу Кубка України. А футболістки Іллічівки розпочали підготовку до чергового поєдинка чемпіонату України, який вони зіграють на виїзді сьомого серпня з командою Уманьфермаш.

Просмотров: 1483 | Добавил: Portokali | Рейтинг: 0.0/0 |