Главная » 2010 » Август » 23
У поєдинку сьомого туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги футболісти Іллічівця вдома зіграли внічию 2:2 зі столичним Арсеналом. У складі господарів поля влучними ударами відзначилися Іван Козоріз та Олексій Антонов. Крім зустрічі у Маріуполі, відбулися ще сім матчів чемпіонату України. Лідер змагань, донецький Шахтар у Луцьку переграв місцеву Волинь з рахунком один:нуль. Полтавська Ворскла у Донецьку поступилася Металургу нуль:два. У Києві Динамо та дніпропетровський Дніпро зіграли внічию нуль:нуль, а харківський Металіст на своєму полі програв криворізькому Кривбасу з рахунком три:чотири. Шахтар продовжує одноосібно очолювати турнірну таблицю - у гірників дев’ятнадцять очок. На три менше у Дніпра, чотирнадцять набрало Динамо. Наступний тур чемпіонату відбудеться наприкінці цього тижня.
Добавил: Portokali | Дата: 23.08.2010

Футболісти Іллічівця - 2 зазнали поразки у черговому матчі першості України серед команд другої ліги. У Кривому Розі маріупольська команда з рахунком 1:4 поступилася Гірнику. Гості першими забили гол - це захисник Руслан Петрович з пенальті вразив ворота Гірника. Але ще до перерви господарі поля забили два голи, а у другому таймі провели ще два. Після п"яти турів турнірну таблицю групи Б другої ліги очолює донецький Олімпік. Іллічівець - 2 розташувався на десятому місці. Наступну зустріч друга маріупольська команда проведе двадцять восьмого серпня у Мелітополі з місцевим Олкомом.